Reklama

RÁDIO ŠÍRAVA

 

Potrebujete rýchlo a cielene osloviť Vašich
existujúcich aj potenciálnych klientov priamo v regióne Zemplín?

Chcete spropagovať Vašu firmu, novú službu, akciu, výhodné zľavy a to naozaj efektívne?

Máme pre Vás viacero zaujímavých reklamných produktov.

REKLAMNÝ ROZHOVOR

 

Reklamný rozhovor v trvaní 3 minút je rozhovor, ktorý môže odznieť v éteri rádia naživo, alebo môže byť vopred nahratý. Možu v ňom odznieť všetky reklamné informácie zadávateľa reklamy – názov spoločnosti, produkty, ceny, služby, novinky, zľavy , výhody a podobne. Samozrejme , pri tvorbe všetkých reklamných produktov, aj pri reklamnom rozhovore, sa riadime zákonom o reklame č.147/2001 Z.z.

Cena reklamného rozhovoru sa odvíja od náročnosti spracovania vrátane dĺžky, kontaktujte reklamné oddelenie

REKLAMNÝ SPOT

 

Reklamný spot je základným reklamným produktom v rádiu. Vyrobíme ho na základe Vašich požiadaviek. Stačí nám poslať textové podklady, my navrhneme text, následne ho po odsúhlasení vyrobíme. 

 

Možnosť využitia zaujímavých zliav pri dlhodobej spolupráci, preto Vám odporúčame kontaktovať reklamné oddelenie rádia Šírava.

Cena za výrobu takéhoto spotu je od 100 € plus DPH, podľa náročnosti.

 

SPONZORING RELÁCIE

 

Ponúkame Vám aj možnosť sponzoringu našich exkluzívnych rubrík, relácií. Jedna z nich je aj Počasie s Petrom Jurčovičom, ktorú vyrábame pre región Michalovce a okolie. Vďaka tejto rubrike prinášame denne čerstvé správy o počasí – cielene pre ľudí žijúcich v tomto regióne. Tu Vám ponúkame možnosť odprezentovať Vašu firmu, spoločnosť, pred a po relácii POČASIE v znení napríklad : ,, Reláciu Počasie Vám prináša internetový obchod Tvoja Káva.sk, káva do každého počasia. Sponzorský odkaz je do 10 sekúnd.

Počet reklamných odkazov na deň ( počas pracovných dní ) : garantované množstvo je 28 x 

DOPRAVNÝ SERVIS

 

Pre rádio je ako pre médium typická jeho blízkosť – viete ho počúvať kdekoľvek, aj v aute. Dopravný servis patrí medzi najvyhľadávanejšie informácie. Ponúkame Vám ho v Rádiu Šírava, denne mnimálne 24 x + navyše podľa aktuálnosti na cestách. Aj tu Vám ponúkame možnosť odprezentovať – prostredníctvom sponzoringu – Vašu firmu, spoločnosť , produkty a služby.

Počet reklamných odkazov na deň : garantované množstvo je 24 x

VLASTNÁ RELÁCIA – RUBRIKA

 

Ponúkame Vám možnosť vlastnej relácie – rubriky, bez odznenia reklamných informácií, pripravovaná zaujímavým spôsobom, v trvaní cca 2 – 3 minúty.

Cena relácie závisí od viacerých faktorov, od segmentu, od spôsobu natáčania a spracovania relácie, po množstvo premiér a repríz, preto ponuku vypracujeme vždy presne podľa požiadaviek klienta a vzájomnej dohody.

Naši obchodníci Vám radi a do 24 hodín vypracujú cenovú ponuku a následne detailne navrhnú kampaň, ktorá bude pre Vás najlepšia. Stačí kliknúť na naše kontakty a zavolať nám, alebo poslať mail.

O zvyšok sa postaráme.

Rádio je všade, aj keď si to neuvedomujeme, je príjemným spoločníkom počas celého dňa, doma, v aute, pri práci alebo pri športe či počas relaxu.

Reklama v rádiu výrazne ovplyvňuje nákupné rozhodnutie tesne pred nákupom, pretože zachytáva spotrebiteľov doma pred cestou na nákup, alebo počas nej v aute.

Kontakt

www.radiosirava.sk

Hollého ulica 1, 07101 Michalovce

studio@radiosirava.sk

Reklamné odelenie:

  • Štefan Pokoželec: +421 917 699 084
  • Dagmar Poláková: +421 919 195 558
  • 056/270 08 77