Rádio Šírava na novej frekvencii 93,9 MHz.

22. júl 2019 – Michalovce – Rádio Šírava začne vysielať na novej frekvencii 93,9 MHz v najbližších týždňoch. Rada pre vysielania a retransmisiu mu licenciu na rozhlasové vysielanie udelila v máji. „Licenciu už máme právoplatnú, čakáme ešte na povolenie od Úradu pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb. Veríme, že nám ho pošlú v najbližších týždňoch. Z našej strany sme im dodali všetky potrebné podklady,“ informoval Štefan Pokoželec, výkonný riaditeľ Rádia Šírava. 

Stanica by chcela začať vysielať ešte počas tohto leta. V éteri sa najprv objaví hudba. „Po spustení FM vysielania budeme pár týždňov hrať, aby si nás poslucháči na novej frekvencii naladili. Postupne budeme zaradzovať do vysielania upútavky, predstavíme moderátorov a samozrejme budeme informovať o ostrom štarte programovej skladby. Poslucháči sa môžu tešiť na moderované vysielanie ráno a popoludní, ďalšie relácie budeme pridávať postupne,“ prezradil Vladimír Bučko, programový riaditeľ Rádia Šírava. 

Rádio Šírava vysiela z nového štúdia v Michalovciach. V súčasnosti môžu poslucháči stanicu počúvať cez internet. Program tvorí hudba a súťaže. Rádio Šírava online vyhľadáva stále viac poslucháčov. Ukazujú to prieskumy počúvanosti aplikácie radia.sk, kde patrí k najpočúvanejším východoslovenským rádiám. Po spustení FM vysielania na frekvencii 93,9 MHz by mali mať možnosť rádio počúvať poslucháči v Michalovciach, Humennom, Vranove nad Topľou, Sobranciach a okolitých obciach.

PIATKOVÝ VEČER NA ŠÍRAVE S DJ. ROBINOM 

20:00 – 22:00

REKLAMA V RÁDIU ŠÍRAVA

Potrebujete rýchlo a cielene osloviť Vašich existujúcich aj potenciálnych klientov ?

Zisti viac

PODUJATIA A AKCIE

MUSIC TERRACE SESSION 2023

Náš tím

Katka

Moderátorka

Lenka

Moderátorka
Programová riaditeľka

Lucia

Moderátorka

Majo

Moderátor

Matej

Moderátor

Matúš

Moderátor

Michal

Moderátor

Patrik

Moderátor

Števo

Reklamné oddelenie

Dagmar

Reklamné oddelenie

Stanka

Asistent

DJ. Robin

Piatkový večer na Šírave

Kontakt

www.radiosirava.sk

Hollého ulica 1, 07101 Michalovce

studio@radiosirava.sk

Reklamné odelenie:

  • Štefan Pokoželec: +421 917 699 084
  • Dagmar Poláková: +421 919 195 558
  • 056/270 08 77