Reklama

Nebolo to tak dávno, keď ste na počúvanie vašej obľúbenej rozhlasovej stanice museli používať rádio s anténou. Signál nebol vždy najlepší. Zmieriť ste sa museli s neznesiteľným šumom. Dnes je to celkom inak. Svoju obľúbenú stanicu môžete počúvať cez internet, nech ste kdekoľvek. Stačí mať telefón alebo počítač s internetom. Internetové rádio je skvelý spôsob, ako osloviť potenciálnych zákazníkov.

Rozhlasové reklamy, ktoré počúvate on-line, nie sú rovnaké ako tie, ktoré počúvate vo vzduchu. Reklama v rádiách šírených vzduchom, nemotivuje poslucháča, aby si propagovanú ponuku na internete pozrel okamžite. Zasiahne ho napríklad v aute, keď nie je pri počítači. Kým sa k počítaču dostane, reklamné posolstvo mu z hlavy "vyfučí".

V tom má výhodu reklama vysielaná cez internetové rádio. Jeho počúvanie je spojené s používaním internetu. Poslucháči sú v tesnej blízkosti svojho počítača, alebo mobilného zariadenia, ktoré je pripojené na internet. Ak počuje z internetového rádia reklamu, okamžite si môže propagovanú ponuku podrobne pozrieť na príslušnej webovej stránke..

Internetová reklama ponúka viaceré výhody:
- je lacnejšia
- má väčší dosah
- je adresnejšia

Dnes už asi nenájdete firmu, ktorá by nemala internetovú stránku. Firemné weby ponúkajú rýchle a presné informácie o výrobku alebo službe.

On – line reklama je vašou novou príležitosťou na oslovenie viacerých poslucháčov

Reklama v Rádiu Šírava osloví Vašich potenciálnych zákazníkov z Vášho okolia.
Naši poslucháči to majú len "na skok" k Vášmu internetovému obchodu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na reklama(zavináč)radiosirava.sk